50. Rocznica Nadania Praw Miejskich Miastu Ząbki

We wtorek, 30 maja 2017 roku w Publicznym Przedszkolu nr 3 „Skrzat” odbyła się uroczysta 48 Sesja Rady Miejskiej, która zainaugurowała obchody 50. Rocznicy Nadania Praw Miejskich Miastu Ząbki. Najważniejszym punktem obrad było uhonorowania tych mieszkańców miasta, którzy swoją działalnością przyczynili się do jego rozwoju. Z okazji obchodów 50. Rocznicy Nadania Praw Miejskich Miastu Ząbki otwarta została też wystawa zdjęć wybitnego ząbkowskiego fotografa – Bogdana Śladowskiego, którą można podziwiać w tunelu ząbkowskim.

O godz. 18:00 w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Ząbkach była sprawowana Msza Św. w intencji naszego Miasta. Po Mszy odbył się koncert. Fotorelację z koncertu przygotował Bogdan Śladowski.