Home       Ogłoszenia       Galerie       Msze Św.

II Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci w Niepokalanowie

W sobotę 15 września 2018 roku w Niepokalanowie zagościły dzieci z całej Polski, uczestnicząc w II Ogólnopolskim Spotkaniu Dzieci. Wśród nich znalazły się także Bielanki, oraz przedstawiciele ministrantów z naszej parafii. Mszy Świętej w bazylice przewodniczył ks. bp Antoni Długosz. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Mogły zwiedzić Niepokalanów, sprawdzić swoje umiejętności rycerskie, stać się prawdziwymi rycerzami Matki Bożej. Pomocny w tym był „szlak rycerski”, na końcu którego uczestnicy otrzymywali Cudowny Medalik, dyplomik przynależności do Rycerstwa Niepokalanej i po odmówionej modlitwie można było zostać pasowanym na rycerza prawdziwym szczerbcem. Nie zabrakło także dmuchańców, baniek mydlanych, mieczy z balonów, błękitnych warkoczyków, czy nauki origami. Odbyły się także warsztaty różańcowe, warsztaty kulinarne, na których razem z „Kuchcikiem Niepokalanej”, można było zrobić owocowego jeżyka lub „junglę bunglę”. Na warsztatach rycerskich, dziewczęta robiły kolczyki lub bransoletki z filcu. Na zakończenie odbył się także koncert „Małego Chóru Wielkich Serc”.

 

Autor

Komentarze

*

captcha *