Home       Ogłoszenia       Galerie       Msze Św.

PROBOSZCZ:

KS. KANONIK ANDRZEJ KOPCZYŃSKI

Urodził się 28 lutego 1960 r. w Wyszogrodzie nad Wisłą. Studia seminaryjne (1979-1985) w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Warszawskiej zakończył magisterium z teologii na ASTK. Święcenia prezbiteratu przyjął 2 czerwca 1985 r. z rąk Józefa kard. Glempa. Był wikariuszem w parafiach: Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny w Kamieńczyku nad Bugiem i św. Antoniego z Padwy w Mińsku Mazowieckim. Po utworzeniu diecezji warszawsko-praskiej wspomagał pracę jej pierwszego ordynariusza, bpa Kazimierza Romaniuka, w Kurii Biskupiej. W latach 1992-99 pełnił liczne obowiązki w duszpasterstwie diecezjalnym i był członkiem diecezjalnego zespołu koordynującego formację permanentną młodych kapłanów oraz członkiem Rady Kapłańskiej. W sierpniu 1999 r. został proboszczem parafii Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu, pełniąc ponadto – od 2003 roku – obowiązki dziekana Dekanatu Tłuszcz i wizytatora katechetycznego oraz Sekretarza Kongregacji Dziekańskiej. W 2002 r. został mianowany członkiem Rady Konsultorów. Od 28 czerwca 2007 r. jest proboszczem parafii Miłosierdzia Bożego w Ząbkach.

WIKARIUSZE:

Ks. Paweł Czeluściński

Urodzony 23.08.1982 roku w Siemiatyczach (diec. Drohiczyńska). Pochodzi z par. Św. Stanisława BM w Siedlcach (diec. Siedlecka).
Imieniny: 29 czerwca.
Wyświęcony na kapłana 17.05.2008 roku w Bazylice Katedralnej św. Floriana w Warszawie przez J. E. Ks. Bp. Stanisława Kędziorę.
Wikariusz: MB Częstochowskiej w Józefowie. Od 27 sierpnia 2014 r. wikariusz par. Miłosierdzia Bożego w Ząbkach.
Kontakt: pawel.czeluscinski@wp.pl

Ks. Dawid Jastrzębski

x.DawidUrodzony 30.11.1989 roku w Warszawie. Pochodzi z par. Św. Anny w Długiej Kościelnej.
Imieniny: 29 grudnia.
Wyświęcony na kapłana 07.06.2014 roku w Bazylice Katedralnej św. Floriana w Warszawie przez J. E. Ks. Abp. Henryka Hosera SAC.
Wikariusz: od 27 sierpnia 2014 r. wikariusz par. Miłosierdzia Bożego w Ząbkach.
Kontakt: jastrzebski_dawid@poczta.onet.pl

REZYDENCI:

KS. JAN BALICKI

(w naszej parafii od 26 sierpnia 2012 roku)

KS. LESZEK BAJURSKI

(w naszej parafii od 10 sierpnia 2016 roku)

x.JanNKs. Jan Niewęgłowski

Przyjaciel naszej parafii. Posługuje w Niedziele w konfesjonale.

ks. Maciej Będziński

Przyjaciel naszej parafii. Posługuje w Niedziele w konfesjonale.