Home       Ogłoszenia       Galerie       Msze Św.

XX -lecie Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Ząbkach

W środę, 11 października 2017 r., Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego uroczystą Mszą Świętą podziękowała za dwadzieścia lat swojego istnienia. Eucharystii przewodniczył Ordynariusz Diecezji Warszawsko-Praski Ksiądz Arcybiskup Henryk Hoser, który w homilii powiedział, że „szkoła oprócz tego, że uczy, to i wychowuje oraz prowadzi ku Bogu”. Po Mszy Świętej ksiądz Arcybiskup uroczyście poświęcił szkołę, a także otworzył nowo dobudowaną część placówki, w której znajdują się dwie sale, biblioteka i nowa szatnia. Ksiądz proboszcz Andrzej Kopczyński w podsumowaniu bardzo serdecznie podziękował Siostrom Michalitkom, że całe swoje życie i czas oddają szkole tworząc środowisko wspólnego rodzinnego wzrastania  ku wartościom opartym na Ewangelii.

XX -lecie Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego (relacja video, nagranie homilii)

 

Autor

Komentarze

*

captcha *