Home       Ogłoszenia       Galerie       Msze Św.

OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.09

1. Przeżywamy dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu pod hasłem „Chodź i zobacz!” /J 1, 46/. Rozpoczynają się także Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
2. Dziś po Mszy Świętej o godz. 11.30 odbędzie się
spotkanie dla Rodziców Dzieci Komunijnych ze
Szkoły Podstawowej Nr 2 i 5.
3. Dziś o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dla
kandydatów przygotowujących się do Bierzmowania. Jednocześnie informujemy, że 20 października na Mszy Świętej o godz. 18.00 ks. Bp Romuald Kamiński udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania.
4. Zapraszamy młodzież ze szkoły podstawowej, średniej oraz studentów na spotkania Wspólnoty Ruchu Światło-Życie (oaza). Spotkania odbywają się w każdą niedzielę po Mszy Świętej wieczornej (ok. 19.00) w salce pod filarami.
5. Ksiądz Michał zaprasza na spotkanie osoby wyjeżdzające na pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii w przyszłą niedziele po Mszy świętej o
godzinie 18. Poprosimy o zabranie ze sobą
paszportu.
6. W poniedziałek 18 września Święto Św. Stanisława Kostki, patrona Polski, w czwartek 21 września Święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
7. Przypominamy, że Sakramentu Chrztu Świętego udzielamy w II i IV niedzielę miesiąca na Sumie o godz. 13.00, natomiast przygotowanie do chrztu dla rodziców i chrzestnych w sobotę poprzedzającą II i IV niedzielę miesiąca o g. 17.00.
8. Trwają jeszcze prace renowacyjno-naprawcze
elewacji kościoła, ponadto zostało pomalowane wejście do kancelarii parafialnej i boczne wejście do kościoła od ul. 11 Listopada. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary.
9. Zachęcamy do nabycia kolejnego numeru tygodnika „Idziemy”.