Home       Ogłoszenia       Galerie       Msze Św.

LEDNICA 2000 – 02.06.2018 r.

W sobotę 2 czerwca, młodzież z naszej Parafii wraz z Siostrami, wzięła udział w XXII Spotkaniu Młodych Lednica 2000. Hasłem przewodnim spotkania było Słowo Pana: „Jestem”. Na Pola Lednickie wyruszyliśmy autokarem, spod naszej Katedry, wraz z Duszpasterstwem Młodzieży Diecezji Warszawsko-Praskiej, pod opieką ks. Michała. W spotkaniu wzięło udział ponad 100 tysięcy młodych ludzi z całej Polski. Był to czas wspólnej modlitwy, dzielenia się doświadczeniem wiary, ale oczywiście nie zabrakło też pełnego radości śpiewu i tańca. W tym roku w sposób szczególny jako Młodzi Polacy dziękowaliśmy Bogu za naszą Ojczyznę i odzyskaną 100 lat temu Niepodległość. Gościem specjalnym, był Pan Prezydent Andrzej Duda. Po zakończonym spotkaniu młodzież jednogłośnie stwierdziła: „za rok też przyjeżdżamy!”, co możemy uznać za najlepsze podsumowanie tego czasu.

 

Autor

Komentarze

*

captcha *