Home       Ogłoszenia       Galerie       Msze Św.

Posłanie Misyjne – 13.01.2019 r.

W Dziejach Apostolskich czytamy o pierwszym posłaniu misjonarzy przez Kościół. 13 stycznia 2019 roku Parafia Miłosierdzia Bożego w Ząbkach, przez posługę Księdza Proboszcza Andrzeja Kopczyńskiego, posłała:

Annę Fijałkowską, Weronikę Koczkodaj, Agatę Krzewicką, Katarzynę Turek, Anetę Wyszyńską, Marzenę Wyszyńską, Patryka Jóźwika, Szymona Waćkowskiego, Jędrzeja Węgrzynka, których Duch Święty powołał do misyjnego dzieła w Panamie podczas Światowych Dni Młodzieży oraz w naszej Parafii. Po kazaniu, Ksiądz Proboszcz wręczył im krzyże misyjne, dokonując liturgicznego posłania.

Dziękujemy za obecność i wspólną modlitwę: Ks. Maciejowi Będzińskiemu, Sekretarzowi Papieskich Dzieł Misyjnych oraz Ks. Michałowi Dziedzicowi, Diecezjalnemu Duszpasterzowi Młodzieży.

Autor

Komentarze

*

captcha *