Home       Ogłoszenia       Galerie       Msze Św.

Triduum Paschalne 2018

Pragniemy wszystkim serdecznie podziękować za tak liczny udział w Triduum Paschalnym. Dziękujemy naszym Siostrom Michalitkom za przygotowanie tzw. Ciemnicy. Siostrze Monice wraz z innymi Siostrami za piękne udekorowanie kwiatami Grobu Pańskiego i całego prezbiterium. Siostrze Urszuli za przygotowywanie Bielanek do czynnego udziału w Liturgii. Paniom z Żywego Różańca i Bielankom za zbiórki na kwiaty do „Grobu Pańskiego”. Ks. Pawłowi i Siostrze Monice i młodzieży za wykonanie Grobu Pańskiego. Panu Janowi naszemu organiście za animacje śpiewu i Panu Grzegorzowi kościelnemu za przygotowywanie kościoła do Liturgii. Pani Bożence za porządek w świątyni. Paniom z Caritas Parafialnego za przygotowanie i rozprowadzenie paczek świątecznych dla potrzebujących i za złożone ofiary.

Dziękujemy Kapłanom pracującym w naszej parafii. Szczególnie ks. Dawidowi za przygotowanie ministrantów i lektorów do uroczystej celebracji Świętego Triduum Paschalnego. Młodzieży z ŚDM i Oazy za przeprowadzenie wieczornej adoracji w Wielki Piątek. Kościelnej Służbie Porządkowej „Totus Tuus” i Rycerzom Św. Jana Pawła II za wartę przy Grobie Pańskim. Zespołom parafialnym za adorację. Chórowi „Cantores Misericordiae” za śpiewy oraz Chorągwi Rycerzy Św. Jana Pawła II za zaangażowanie w Liturgię Wielkiego Tygodnia.

 

Wielki Czwartek – Msza Wieczerzy Pańskiej

Wielki Piątek – Liturgia Męki Pańskiej

Wielka Sobota – Wigilia Paschalna

 

Zdjęcia wykonał Pan Jacek Siwek.

 

Autor

Komentarze

*

captcha *