Home       Ogłoszenia       Galerie       Msze Św.

Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta

W piątek 12 kwietnia o godz. 18.30 w naszym Kościele rozpoczęliśmy Drogę Krzyżową ulicami Miasta i przeszliśmy do Kościoła Św. Trójcy w Ząbkach. Krzyż niosły następujące Stany: Księża, Siostry Zakonne, Lektorzy i Ministranci, Służba Porządkowa „Totus Tuus”, Żywy Różaniec, Bielanki, ojcowie, Nauczyciele, Służba Zdrowia, Skauci Europy, Dzieci, Rodziny, Młodzież.

Dziękujemy za udział w Nabożeństwie licznie zgromadzonym parafianom i mieszkańcom naszego miasta. W szczególny sposób dziękujemy: Policji i Straży Miejskiej naszego miasta, Służbie porządkowej „Totus Tuus” oraz Rycerzom Św. Jana Pawła II, Służbie liturgicznej: lektorom, ministrantom, bielankom, Pani Annie Kozioł i młodzieży ze Wspólnoty ŚDM za przygotowanie scenek na kolejnych Stacjach, Małżeństwu z Domowego Kościoła za prowadzenie rozważań, Panu Organiście za prowadzenie śpiewu, Wszystkim niosącym Krzyż pomiędzy Stacjami, rodzinom: Konopka, Szymańscy, Kołodziejek za pomoc w zorganizowaniu tego nabożeństwa.

W przyszłym roku wyruszymy z Parafii Św. Trójcy do naszego kościoła Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy!

 

Autor

Komentarze

*

captcha *