Home       Ogłoszenia       Galerie       Msze Św.

Dzień Skupienia Wspólnoty ŚDM

Młodzież z naszej Wspólnoty ŚDM uczestniczyła w Dniu Skupienia w Otwocku w domu Zgromadzenia Sióstr Wynagrodzicielek Najświętszego Oblicza. Był czas wspólnej modlitwy, rozważania Słowa Bożego, Adoracji oraz milczenia. Podczas konferencji młodzież rozważała swoje powołanie i wezwanie Jezusa, na podstawie ostatniej Adhortacji naszego Papieża Franciszka, Christus vivit. Był również czas na grilla oraz integrację i radosną zabawę.

Oto świadectwo jednej z uczestniczek skupienia:

“Kolejny raz doświadczyłam Boga bliskiego, Boga, który jest obecny w moich planach, marzeniach, trudnościach, przed którym mogę stanąć w całkowitej szczerości i prawdzie, bo On zna mnie lepiej niż ja sama. Czasami nie trzeba nic mówić, wystarczy przy Nim trwać”. – Ola.

Autor

Komentarze

*

captcha *