Home       Ogłoszenia       Galerie       Msze Św.

Ferie zimowe – Rzym

W dniach od 2 do 9 lutego grupa ministrantów i Skautów Europy wybrała się na pielgrzymkę do Rzymu i innych włoskich miejscowości. Kilka dni spędziliśmy w Wiecznym Mieście, odwiedzając ważne miejsca związane z chrześcijaństwem, zwiedzając najpiękniejsze atrakcje turystyczne; byliśmy obecni na spotkaniach z Ojcem Świętym: na modlitwie “Anioł Pański” w niedzielę oraz na środowej audiencji generalnej. Mieliśmy również możliwość zobaczenia Urzędu Dobroczynności Apostolskiej oraz spotkania się z J. E. Ks. Kard. Konradem Krajewskim – Jałmużnikiem Papieskim. Poza Rzymem na trasie naszej wędrówki znalazły się: Monte Cassino (Opactwo i Polski Cmentarz Wojenny); Neapol (Katedra Św. Januarego), Pompeje oraz Lido di Ostia. Poniżej kilka zdjęć z naszego wyjazdu;-)

Autor

Komentarze

*

captcha *