Home       Ogłoszenia       Galerie       Msze Św.

Obóz letni Skautów Europy – Banie Mazurskie 2018

Kilka dni temu zakończył się obóz 1.Drużyny Ząbkowskiej Skautów Europy. W tym roku w dniach od 2 do 19 lipca nasi chłopcy przebywali w lasach niedaleko Bani Mazurskich nad malowniczym jeziorem Seniorita. Przez 18 dni skauci współzawodniczyli ze sobą, prześcigając się w praktycznym wykorzystaniu umiejętności zdobytych w czasie zbiórek w ciągu roku oraz uczyli się samodzielności: poprzez wybudowanie sobie miejsca noclegu, przygotowywanie i gotowanie posiłków oraz dbając o swoje obozowisko. Dzięki przygodom dostarczonym przez gry w terenie, rajdy oraz zmieniające się warunki pogodowe wielu nabrało hartu ducha. Teraz pełni poobozowych wspomnień nasi skauci zbierają siły do dalszej pracy w nadchodzącym kolejnym roku formacji.

Autor

Komentarze

*

captcha *