Home       Ogłoszenia       Galerie       Msze Św.

Zlot Służby Liturgicznej w seminarium

W ostatnią sobotę września uczestniczyliśmy w XIII Zlocie Służby Liturgicznej Diecezji Warszawsko-Praskiej. Na terenie seminarium zgromadziło się blisko 1100 bielanek i ministrantów z naszej diecezji, aby wspólnie modlić się i radośnie spędzić czas. Centralnym punktem spotkania była Msza Święta, której przewodniczył JE ks. bp Marek Solarczyk. Po niej można było wziąć udział w różnych konkurencjach i zabawach: m.in. w turnieju piłki nożnej, w turnieju na najlepszą parafię, przeciąganiu liny itp. Nasze bielanki godnie reprezentowały parafię i przygotowanym przedstawieniem wywalczyły zaszczytne trzecie miejsce w diecezji. Podobnie i chłopcy, którzy wzięli udział w turnieju piłki nożnej, zdobywając I miejsce w kategorii gimnazjum oraz III miejsce w kategorii liceum i starsi. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia!

 

Autor

Komentarze

*

captcha *