Home       Ogłoszenia       Galerie       Msze Św.

Kolonie letnie – Kotlina Kłodzka 2019

W dniach od 22 do 29 czerwca 2019 roku grupa dzieci i młodzieży z naszej parafii odpoczywała na koloniach letnich w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej. Bazę noclegową mieliśmy w miejscowości uzdrowiskowej – Duszniki-Zdrój. W trakcie ośmiu intensywnych dni udało nam się zobaczyć i zwiedzić: Kopalnię Złota i Osadę Górniczą w Złotym Stoku, stolicę Czech – piękną Pragę, zdobyliśmy Masyw Śnieżnika, Szczeliniec Wielki i Błędne Skały oraz po stronie czeskiej Skalne Miasto w Adrspach i ZOO w Dvur Kralove. Pod koniec wyjazdu odbyliśmy lekcje historyczne w fortyfikacjach wojennych: w Twierdzy w Srebrnej Górze i w Podziemnym Mieście Osówka. W naszych sercach pozostaną piękne wspomnienia. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Autor

Komentarze

*

captcha *